MLZ2012M3R3ATD69
Numărul produsului DigiKey
445-180843-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-180843-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-180843-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MLZ2012M3R3ATD69
Descriere
FIXED IND 3.3UH 500MA 200 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
3.3 µH Ecranat Multistrat Inductor 500 mA 200mOhm 0805 (2012 metric) –
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MLZ2012M3R3ATD69 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
200mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Multistrat
Frecvență inductanță - Test
2 MHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
0805
Curent - Saturație (Isat)
350mA
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,057" (1,45mm)