MLG1005SR33JT000
Numărul produsului DigiKey
445-3077-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-3077-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-3077-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MLG1005SR33JT000
Descriere
FIXED IND 330NH 50MA 7 OHM SMD
Descriere detaliată
330 nH Fără ecranare Multistrat Inductor 50 mA Max. 7Ohm 0402 (1005 metric)
Modele EDA/CAD
MLG1005SR33JT000 Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 7Ohm
Frecvență - Auto-rezonanță
350MHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
50 MHz
Toleranță
±5%
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Curent - Saturație (Isat)
Înălțime - Montat (Max)
0,022" (0,55mm)