MLG1005S8N2JT000
Numărul produsului DigiKey
445-3057-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-3057-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-3057-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MLG1005S8N2JT000
Descriere
FIXED IND 8.2NH 500MA 300 MOHM
Descriere detaliată
8.2 nH Fără ecranare Multistrat Inductor 500 mA Max. 300mOhm 0402 (1005 metric)
Modele EDA/CAD
MLG1005S8N2JT000 Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 300mOhm
Prod.
Q la frecvență
8 la 100MHz
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
3GHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 MHz
Toleranță
±5%
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Curent - Saturație (Isat)
Înălțime - Montat (Max)
0,022" (0,55mm)