MLG1005S15NJT000
Numărul produsului DigiKey
445-3061-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-3061-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-3061-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MLG1005S15NJT000
Descriere
FIXED IND 15NH 400MA 550 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
15 nH Fără ecranare Multistrat Inductor 400 mA Max. 550mOhm 0402 (1005 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MLG1005S15NJT000 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 550mOhm
Prod.
Q la frecvență
8 la 100MHz
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
2,2GHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Multistrat
Frecvență inductanță - Test
100 MHz
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Toleranță
±5%
Pachet dispozitiv furnizor
0402 (1005 metric)
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Curent - Saturație (Isat)
Înălțime - Montat (Max)
0,022" (0,55mm)