MLG0603P8N2JT000
Numărul produsului DigiKey
445-7824-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-7824-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-7824-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MLG0603P8N2JT000
Descriere
FIXED IND 8.2NH 250MA 850 MOHM
Descriere detaliată
8.2 nH Fără ecranare Multistrat Inductor 250 mA Max. 850mOhm 0201 (0603 metric)
Modele EDA/CAD
MLG0603P8N2JT000 Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 850mOhm
Prod.
Q la frecvență
14 la 500MHz
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
4GHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
500 MHz
Toleranță
±5%
Mărime/Dimensiune
0,024" L x 0,012" l (0,60mm x 0,30mm)
Curent - Saturație (Isat)
Înălțime - Montat (Max)
0,013" (0,33mm)