MLG0603P47NJT000
Numărul produsului DigiKey
445-7834-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-7834-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-7834-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MLG0603P47NJT000
Descriere
FIXED IND 47NH 110MA 2.9 OHM SMD
Descriere detaliată
47 nH Fără ecranare Multistrat Inductor 110 mA Max. 2,9Ohm 0201 (0603 metric)
Modele EDA/CAD
MLG0603P47NJT000 Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 2,9Ohm
Prod.
Q la frecvență
10 la 300MHz
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
1,6GHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
300 MHz
Toleranță
±5%
Mărime/Dimensiune
0,024" L x 0,012" l (0,60mm x 0,30mm)
Curent - Saturație (Isat)
Înălțime - Montat (Max)
0,013" (0,33mm)