MLG0603P3N9CT000
Numărul produsului DigiKey
445-172438-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-172438-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-172438-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MLG0603P3N9CT000
Descriere
FIXED IND 3.9NH 400MA 300 MOHM
Descriere detaliată
3.9 nH Fără ecranare Multistrat Inductor 400 mA Max. 300mOhm 0201 (0603 metric)
Modele EDA/CAD
MLG0603P3N9CT000 Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 300mOhm
Prod.
Q la frecvență
14 la 500MHz
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
5,8GHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
500 MHz
Toleranță
±0,2nH
Mărime/Dimensiune
0,024" L x 0,012" l (0,60mm x 0,30mm)
Curent - Saturație (Isat)
Înălțime - Montat (Max)
0,013" (0,33mm)