MLG0603P15NJT000
Numărul produsului DigiKey
445-7828-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-7828-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-7828-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MLG0603P15NJT000
Descriere
FIXED IND 15NH 250MA 1.2 OHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
15 nH Fără ecranare Multistrat Inductor 250 mA Max. 1,2Ohm 0201 (0603 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MLG0603P15NJT000 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 1,2Ohm
Prod.
Q la frecvență
14 la 500MHz
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
3,2GHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Multistrat
Frecvență inductanță - Test
500 MHz
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
0201 (0603 metric)
Toleranță
±5%
Pachet dispozitiv furnizor
0201 (0603 metric)
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,024" L x 0,012" l (0,60mm x 0,30mm)
Curent - Saturație (Isat)
Înălțime - Montat (Max)
0,013" (0,33mm)