MLD2016S1R0MTD25
Numărul produsului DigiKey
445-174926-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-174926-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-174926-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MLD2016S1R0MTD25
Descriere
FIXED IND 1UH 1.1A 156 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 µH Ecranat Multistrat Inductor 1.1 A Max. 156mOhm 0806 (2016 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MLD2016S1R0MTD25 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 156mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Multistrat
Frecvență inductanță - Test
2 MHz
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
0806 (2016 metric)
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
0806 (2016 metric)
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Curent - Saturație (Isat)
Înălțime - Montat (Max)
0,039" (1,00mm)