IFM16-030GB300X200
Numărul produsului DigiKey
445-IFM16-030GB300X200-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IFM16-030GB300X200
Descriere
RF EMI ABSORB SHEET 300MMX200MM
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
EMI RF Foaie de absorbție null – Neconductiv, Cu o singură latură 7,874" (200,00mm) X 11,811" (300,00mm) X 0,001" (0,03mm)
Categorie
Lățime
7,874" (200,00mm)
Producător
TDK
Grosime - Generală
0,001" (0,03mm)
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Vrac
Adeziv
Neconductiv, Cu o singură latură
Stare piesă
Activ
Material
Tip
Foaie de absorbție
Durată de depozitare
Formă
Foaie
Început durată de depozitare
Lungime
11,811" (300,00mm)