IFL16-050NB300X200
Numărul produsului DigiKey
445-174503-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IFL16-050NB300X200
Descriere
RF EMI SHIELD SHEET 300MMX200MM
Descriere detaliată
EMI RF Foaie ecranare null – Neconductiv, Cu o singură latură 7,874" (200,00mm) X 11,811" (300,00mm) X 0,002" (0,05mm)
Categorie
Lățime
7,874" (200,00mm)
Grosime - Generală
0,002" (0,05mm)
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Vrac
Adeziv
Neconductiv, Cu o singură latură
Stare piesă
Activ
Material
Tip
Foaie ecranare
Durată de depozitare
Formă
Foaie
Început durată de depozitare
Lungime
11,811" (300,00mm)