IFL16-050NB1HRX300
Numărul produsului DigiKey
IFL16-050NB1HRX300-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IFL16-050NB1HRX300
Descriere
RF EMI SHIELD SHEET 100MX11.811"
Descriere detaliată
EMI RF Foaie ecranare null – Neconductiv, Cu o singură latură 11,811" (300,00mm) X 328,084' (100,00m) X 0,002" (0,05mm)
Categorie
Lățime
11,811" (300,00mm)
Grosime - Generală
0,002" (0,05mm)
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C