IFL12-050NB300X200
Numărul produsului DigiKey
445-9326-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IFL12-050NB300X200
Descriere
RF EMI SHIELD SHEET 300MMX200MM
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
EMI RF Foaie ecranare null – Neconductiv, Cu o singură latură 7,874" (200,00mm) X 11,811" (300,00mm) X 0,002" (0,05mm)
Categorie
Grosime - Generală
0,002" (0,05mm)
Producător
TDK
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Serie
Adeziv
Neconductiv, Cu o singură latură
Ambalaj
Vrac
Material
Stare piesă
Activ
Durată de depozitare
Tip
Foaie ecranare
Început durată de depozitare
Formă
Foaie
Temperatură depozitare/refrigerare
Lungime
11,811" (300,00mm)
Număr produs de bază
Lățime
7,874" (200,00mm)