FS1606-0600-AL
Numărul produsului DigiKey
445-FS1606-0600-ALTR-ND - Bandă și mosor (TR)
445-FS1606-0600-ALCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-FS1606-0600-ALDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FS1606-0600-AL
Descriere
TDK MPOL POWER MODULE, 0.60V
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul PoL neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 600mV – – – 6A 4,2V - 16V Intrare
Categorie
Putere (wați)
4 W
Prod.
Aplicații
ITE (Comercial)
Serie
Caracteristici
Ieșire ajustabilă, radiator
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Stare piesă
Activ
Eficiență
Tip
Modul PoL neizolat
Grad
Număr de ieșiri
1
Calificare
Tensiune - Intrare (Min)
4,2V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
16V
Pachet/cutie
Modul 17-SMD
Tensiune - Ieșire 1
Mărime/Dimensiune
0,13" L x 0,13" l x 0,05" Î (3,3mm x 3,3mm x 1,4mm)
Tensiune - Ieșire 2
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Ieșire 3
Funcții de control
Tensiune - Ieșire 4
Agenție de aprobare
Curent - Ieșire (Max)
6A