DEA252450BT-7022B1 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | DEA252450BT-7022B1 |
Descriere | RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 1008 |
Referință client | |
Descriere detaliată | Centru 2,45GHz Frecvență Trecere bandă Filtru RF (radio-frecvență) 100MHz Lățime de bandă 2,7dB 1008 (2520 metric), Placă pentru PC 6 |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | DEA252450BT-7022B1 Modele |
Categorie | Tip filtru Trecere bandă |
Producător TDK | Pulsație 0,2dB |
Serie | Pierdere la inserare 2,7dB |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) | Tip montare Montare pe suprafață |
Stare piesă Inactual | Pachet/cutie 1008 (2520 metric), Placă pentru PC 6 |
Frecvență Centru 2,45GHz | Mărime/Dimensiune 0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm) |
Lățime de bandă 100MHz | Înălțime (Max) 0,039" (1,00mm) |