DEA252450BT-7022B1
Numărul produsului DigiKey
445-3256-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-3256-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
DEA252450BT-7022B1
Descriere
RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 1008
Referință client
Descriere detaliată
Centru 2,45GHz Frecvență Trecere bandă Filtru RF (radio-frecvență) 100MHz Lățime de bandă 2,7dB 1008 (2520 metric), Placă pentru PC 6
Modele EDA/CAD
DEA252450BT-7022B1 Modele
Pulsație
0,2dB
Serie
Pierdere la inserare
2,7dB
Stare piesă
Inactual
Pachet/cutie
1008 (2520 metric), Placă pentru PC 6
Frecvență
Centru 2,45GHz
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Lățime de bandă
100MHz
Înălțime (Max)
0,039" (1,00mm)