DEA202450BT-7077A1
Numărul produsului DigiKey
445-3383-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-3383-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-3383-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DEA202450BT-7077A1
Descriere
RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 0805
Referință client
Descriere detaliată
Centru 2,45GHz Frecvență Trecere bandă Filtru RF (radio-frecvență) 100MHz Lățime de bandă 2,9dB 0805 (2012 metric), Placă pentru PC 8
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DEA202450BT-7077A1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
TDK
Pulsație
Serie
Pierdere la inserare
2,9dB
Stare piesă
Inactual
Pachet/cutie
0805 (2012 metric), Placă pentru PC 8
Frecvență
Centru 2,45GHz
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Lățime de bandă
100MHz
Înălțime (Max)
0,041" (1,05mm)