DEA202450BT-2175A1-H
Numărul produsului DigiKey
445-15645-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-15645-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-15645-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DEA202450BT-2175A1-H
Descriere
RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 0805
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Centru 2,45GHz Frecvență Trecere bandă Filtru RF (radio-frecvență) Lățime de bandă 0805 (2012 metric), Placă pentru PC 3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DEA202450BT-2175A1-H Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tip filtru
Trecere bandă
Producător
TDK
Tip montare
Montare pe suprafață
Serie
Pachet/cutie
0805 (2012 metric), Placă pentru PC 3
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Stare piesă
Activ
Înălțime (Max)
0,039" (1,00mm)
Frecvență
Centru 2,45GHz