DEA202450BT-1195A1 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | DEA202450BT-1195A1 |
Descriere | RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 0805 |
Referință client | |
Descriere detaliată | Centru 2,45GHz Frecvență Trecere bandă Filtru RF (radio-frecvență) 100MHz Lățime de bandă 2,3dB 0805 (2012 metric), Placă pentru PC 4 |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | DEA202450BT-1195A1 Modele |
Categorie | Tip filtru Trecere bandă |
Producător TDK | Pulsație – |
Serie | Pierdere la inserare 2,3dB |
Stare piesă Inactual | Pachet/cutie 0805 (2012 metric), Placă pentru PC 4 |
Frecvență Centru 2,45GHz | Mărime/Dimensiune 0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm) |
Lățime de bandă 100MHz | Înălțime (Max) 0,039" (1,00mm) |