DEA200960LT-5055B1
Numărul produsului DigiKey
445-DEA200960LT-5055B1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
445-DEA200960LT-5055B1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-DEA200960LT-5055B1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DEA200960LT-5055B1
Descriere
RF FILTER LOW PASS 829MHZ 0805
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Centru 829MHz Frecvență Trece-jos Filtru RF (radio-frecvență) 262MHz Lățime de bandă 0,65dB 0805 (2012 metric), Placă pentru PC 3
Categorie
Tip filtru
Trece-jos
Producător
TDK
Pulsație
Serie
Pierdere la inserare
0,65dB
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Montare pe suprafață
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0805 (2012 metric), Placă pentru PC 3
Frecvență
Centru 829MHz
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Lățime de bandă
262MHz
Înălțime (Max)
0,031" (0,80mm)