CLT32-R44
Numărul produsului DigiKey
495-CLT32-R44TR-ND - Bandă și mosor (TR)
495-CLT32-R44CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
495-CLT32-R44DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CLT32-R44
Descriere
FIXED IND 440NH 10.1A 7.6 MOHM
Descriere detaliată
440 nH Ecranat Turnat Inductor 10.1 A 7,6mOhm 4-SMD –
Modele EDA/CAD
CLT32-R44 Modele
Rezistență c.c. (DCR)
7,6mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 165°C
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
13,5A
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,106" (2,70mm)