CLT32-R31
Numărul produsului DigiKey
495-CLT32-R31TR-ND - Bandă și mosor (TR)
495-CLT32-R31CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
495-CLT32-R31DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CLT32-R31
Descriere
FIXED IND 310NH 12.1A 5.3 MOHM
Descriere detaliată
310 nH Ecranat Turnat Inductor 12.1 A 5,3mOhm 4-SMD –
Modele EDA/CAD
CLT32-R31 Modele
Rezistență c.c. (DCR)
5,3mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 165°C
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
17,5A
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,106" (2,70mm)