CLT32-R11
Numărul produsului DigiKey
495-CLT32-R11TR-ND - Bandă și mosor (TR)
495-CLT32-R11CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
495-CLT32-R11DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CLT32-R11
Descriere
FIXED IND 110NH 20A 1.9 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
110 nH Ecranat Turnat Inductor 20 A 1,9mOhm 4-SMD –
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CLT32-R11 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
1,9mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 165°C
Tip
Turnat
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
4-SMD
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD
Curent - Saturație (Isat)
29A
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,106" (2,70mm)