CLF5030NIT-101M-D
Numărul produsului DigiKey
445-174705-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-174705-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-174705-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CLF5030NIT-101M-D
Descriere
FIXED IND 100UH 400MA 1.056 OHM
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 400 mA Max. 1,056Ohm Non-standard
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CLF5030NIT-101M-D Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Ecranare
Ecranat
Prod.
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 1,056Ohm
Serie
Q la frecvență
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Frecvență - Auto-rezonanță
Stare piesă
Activ
Valori nominale
AEC-Q200
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Material - Miez
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
Non-standard
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,209" L x 0,197" l (5,30mm x 5,00mm)
Curent - Saturație (Isat)
560mA
Înălțime - Montat (Max)
0,118" (3,00mm)