CGA5L3X8R1C335K160AD
Numărul produsului DigiKey
445-10008-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-10008-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-10008-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CGA5L3X8R1C335K160AD
Descriere
CAP CER 3.3UF 16V X8R 1206 EPOXY
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
3.3 µF ±10% 16V Condensator ceramic X8R 1206 (3216 metric)
Modele EDA/CAD
CGA5L3X8R1C335K160AD Modele
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Toleranță
±10%
Grosime (Max)
0,075" (1,90mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C