CGA5F2X8R1E474M085AD
Numărul produsului DigiKey
445-10015-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-10015-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-10015-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CGA5F2X8R1E474M085AD
Descriere
CAP CER 0.47UF 25V 1206 EPOXY
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
0.47 µF ±20% 25V Condensator ceramic X8R 1206 (3216 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CGA5F2X8R1E474M085AD Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
AEC-Q200
Prod.
Aplicații
Serie
Rată defectare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
1206 (3216 metric)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
Tensiune - Nominală
Grosime (Max)
0,039" (1,00mm)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C