CGA4J1X7R1V475M125AC
Numărul produsului DigiKey
445-CGA4J1X7R1V475M125ACTR-ND - Bandă și mosor (TR)
445-CGA4J1X7R1V475M125ACCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-CGA4J1X7R1V475M125ACDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CGA4J1X7R1V475M125AC
Descriere
CAP CER 4.7UF 35V X7R 0805
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4.7 µF ±20% 35V Condensator ceramic X7R 0805 (2012 metric)
Modele EDA/CAD
CGA4J1X7R1V475M125AC Modele
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Toleranță
±20%
Grosime (Max)
0,057" (1,45mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C