CGA3E2X7R1H222K080AE | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | CGA3E2X7R1H222K080AE |
Descriere | CAP CER 2200PF 50V X7R 0603 |
Termen de livrare standard al producătorului | 12 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 2200 pF ±10% 50V Condensator ceramic X7R 0603 (1608 metric) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | CGA3E2X7R1H222K080AE Modele |
Serie | Rată defectare – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Tip montare |
Stare piesă Activ | Pachet/cutie 0603 (1608 metric) |
Capacitanță | Mărime/Dimensiune 0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm) |
Toleranță ±10% | Înălțime - Montat (Max) – |
Tensiune - Nominală | Grosime (Max) 0,037" (0,95mm) |
Coeficient de temperatură | Spațiu între derivații – |
Temperatură de funcționare -55°C – 125°C | Stil derivații – |