CGA3E2X7R1H222K080AE
Numărul produsului DigiKey
445-173665-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-173665-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-173665-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CGA3E2X7R1H222K080AE
Descriere
CAP CER 2200PF 50V X7R 0603
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2200 pF ±10% 50V Condensator ceramic X7R 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
CGA3E2X7R1H222K080AE Modele
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Toleranță
±10%
Grosime (Max)
0,037" (0,95mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C