C5750C0G2J104J280KC
Numărul produsului DigiKey
445-13462-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-13462-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-13462-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
C5750C0G2J104J280KC
Descriere
CAP CER 0.1UF 630V C0G 2220
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
0.1 µF ±5% 630V Condensator ceramic C0G, NP0 2220 (5750 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
C5750C0G2J104J280KC Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Rată defectare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
2220 (5750 metric)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,224" L x 0,197" l (5,70mm x 5,00mm)
Toleranță
±5%
Înălțime - Montat (Max)
Tensiune - Nominală
Grosime (Max)
0,122" (3,10mm)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C