C3216C0G2A104J160AC
Numărul produsului DigiKey
445-172677-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-172677-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-172677-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
C3216C0G2A104J160AC
Descriere
CAP CER 0.1UF 100V C0G 1206
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
0.1 µF ±5% 100V Condensator ceramic C0G, NP0 1206 (3216 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
C3216C0G2A104J160AC Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Rată defectare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
1206 (3216 metric)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Toleranță
±5%
Înălțime - Montat (Max)
Tensiune - Nominală
Grosime (Max)
0,071" (1,80mm)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C