C1608X7R2A223K080AA nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Upgrade
TDK
În stoc: 1.559
Fișă de date
Direct
KEMET
În stoc: 331.023
Fișă de date
Direct
Murata Electronics
Taiyo Yuden
KYOCERA AVX
Upgrade
Vishay Vitramon
0.022 µF ±10% 100V Condensator ceramic X7R 0603 (1608 metric)