C1005X5R1V225K050BC
Numărul produsului DigiKey
445-9028-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-9028-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-9028-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
C1005X5R1V225K050BC
Descriere
CAP CER 2.2UF 35V X5R 0402
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2.2 µF ±10% 35V Condensator ceramic X5R 0402 (1005 metric)
Modele EDA/CAD
C1005X5R1V225K050BC Modele
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Toleranță
±10%
Grosime (Max)
0,026" (0,65mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C