C1005C0G2A102J050BC
Numărul produsului DigiKey
445-172653-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-172653-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-172653-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
C1005C0G2A102J050BC
Descriere
CAP CER 1000PF 100V C0G 0402
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1000 pF ±5% 100V Condensator ceramic C0G, NP0 0402 (1005 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
C1005C0G2A102J050BC Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Rată defectare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Toleranță
±5%
Înălțime - Montat (Max)
Tensiune - Nominală
Grosime (Max)
0,022" (0,55mm)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C