B84773A0010A000
B84773A0010A000
B84773A0010A000
Numărul produsului DigiKey
495-75291-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B84773A0010A000
Descriere
PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Conector de intrare alimentare Soclu, Lame tip tată – Modul IEC 320-C14 Montare panou, Flanșă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
B84773A0010A000 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici comutator
Producător
TDK
Valoare nominală curent - Disjunctor
Serie
Include o siguranță
Da (siguranța nu este inclusă)
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Montare panou, Flanșă
Stare piesă
Activ
Terminație
Conectare rapidă – 0,250" (6,3mm)
Stil conector
IEC 320-C14
Caracteristici
Montură în partea frontală sau posterioară
Tip conector
Soclu, Lame tip tată – Modul
Suport siguranță, sertar
Suport siguranțe
Curent nominal - Admisie aparat
10A
Dimensiuni decupare panou
Dimensiune variabilă
Tensiune nominală - Admisie aparat
250V c.a./c.c.
Grosime panou
Număr de poziţii
3
Valoare nominală inflamabilitate material
Tip filtru
Filtrat (EMI, RFI) – comercial
Protecție la infiltrare
Valoare nominală curent - Filtru
10A