B84771A0015A000
B84771A0015A000
B84771A0015A000
Numărul produsului DigiKey
495-4511-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B84771A0015A000
Descriere
PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Conector de intrare alimentare Soclu, Lame tip tată IEC 320-C14 Montare panou, Flanșă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
B84771A0015A000 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici comutator
Producător
TDK
Valoare nominală curent - Disjunctor
Serie
Include o siguranță
Nu
Ambalaj
Tavă
Tip montare
Montare panou, Flanșă
Stare piesă
Activ
Terminație
Conectare rapidă – 0,250" (6,3mm)
Stil conector
IEC 320-C14
Caracteristici
Rezistență de descărcare, Montură în partea frontală sau posterioară
Tip conector
Soclu, Lame tip tată
Suport siguranță, sertar
Curent nominal - Admisie aparat
15A
Dimensiuni decupare panou
Dimensiune variabilă
Tensiune nominală - Admisie aparat
250V c.a./c.c.
Grosime panou
Număr de poziţii
3
Valoare nominală inflamabilitate material
Tip filtru
Filtrat (EMI, RFI) – comercial
Protecție la infiltrare
IP40
Valoare nominală curent - Filtru
15A