B84252B0400A000
Numărul produsului DigiKey
495-B84252B0400A000-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B84252B0400A000
Descriere
POWER EMC FILTER
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
O singură fază Filtru linie EMC/EMI 400 A –AC – Trei stadii Stâlp terminal
Categorie
Curent
400 A
Producător
TDK
Frecvență - Operațională
Serie
Aplicații
Invertoare, Sisteme de antrenare electrice
Ambalaj
Cutie
Agenție de aprobare
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tip filtru
O singură fază
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Configurație
Trei stadii
Stil terminație
Stâlp terminal
Tensiune - C.c. nominal
1000V (1kV)