B84143A0020A166
Numărul produsului DigiKey
495-75258-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B84143A0020A166
Descriere
LINE FILTER 20A CHASSIS MOUNT
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Trifazic (delta) Filtru linie EMC/EMI 20 A –AC 50/60Hz O singură etapă Conectare rapidă, Contact filetat (M5)
Categorie
Tensiune - C.a. nominal (de la fază la fază)
300 V
Producător
TDK
Curent
20 A
Serie
Frecvență - Operațională
50/60Hz
Ambalaj
Vrac
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
cUR, ENEC, UR
Tip filtru
Trifazic (delta)
Temperatură de funcționare
-25°C – 100°C
Configurație
O singură etapă
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - C.c. nominal
Stil terminație
Conectare rapidă, Contact filetat (M5)
Tensiune - C.a. nominal
Inductanță
Tensiune - C.a. nominal (de la fază la masă/neutru)
520 V