B82801A1185A150
Numărul produsului DigiKey
495-B82801A1185A150TR-ND - Bandă și mosor (TR)
495-B82801A1185A150CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
495-B82801A1185A150DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
B82801A1185A150
Descriere
CURR SENSE XFMR 1:150 SMD
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1:150 Transformator pentru monitorizare curent 50kHz – 1MHz 2,5mOhm primar, 21Ohm secundar 1.84 mH Montare pe suprafață
Modele EDA/CAD
B82801A1185A150 Modele
Categorie
Raport rotații - Principal:Secundar
1:150
Producător
TDK
Raport curent
Serie
Rezistență c.c. (DCR)
2,5mOhm primar, 21Ohm secundar
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Montare pe suprafață
Interval de frecvență
50kHz – 1MHz
Mărime/Dimensiune
0,185" L x 0,138" l (4,70mm x 3,50mm)
Tip
Invaziv
Înălțime - Montat (Max)
0,138" (3,50mm)
Inductanță
1.84 mH
Stil terminație
Derivație J
ET (Volt-Timp)
43,2VµS