B82721K2701N020
Numărul produsului DigiKey
495-2739-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B82721K2701N020
Descriere
CMC 10MH 700MA 2LN TH
Termen de livrare standard al producătorului
9 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 mH @ 10 kHz 2 Bobină de mod comun în linie Orificiu străpuns 700mA DCR 550mOhm (tipic)
Modele EDA/CAD
B82721K2701N020 Modele
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
Producător
TDK
Valoare nominală tensiune - C.a.
250V
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Ambalaj
Tavă
Activ
Agenție de aprobare
ENEC, UR, VDE
Tip filtru
Linie alimentare
Caracteristici
Număr de linii
2
Tip montare
Orificiu străpuns
Inductanță la frecvență
10 mH @ 10 kHz
Mărime/Dimensiune
0,717" L x 0,520" l (18,20mm x 13,20mm)
Valoare nominală curent (Max)
700mA
Înălțime (Max)
0,823" (20,90mm)
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
550mOhm (tipic)