B82559A4352A033
Numărul produsului DigiKey
495-B82559A4352A033-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B82559A4352A033
Descriere
FIXED IND 3.5UH 57.5A 0.85 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
28 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
3.5 µH Ecranat Bobinat Inductor 57.5 A 0,85mOhm Non-standard –
Modele EDA/CAD
B82559A4352A033 Modele
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
0,85mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Tavă
Valori nominale
AEC-Q200
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C
Tip
Bobinat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Orificiu străpuns
Toleranță
±12%
Pachet/cutie
Non-standard
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Saturație (Isat)
87A
Mărime/Dimensiune
1,299" L x 1,154" l (33,00mm x 29,30mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,606" (15,40mm)