B72812Q1120S160
Numărul produsului DigiKey
495-B72812Q1120S160TR-ND - Bandă și mosor (TR)
495-B72812Q1120S160CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
495-B72812Q1120S160DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
B72812Q1120S160
Descriere
VARISTOR 26V 5A 0508
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
26 V 5 A Varistor 1 Circuit Montare pe suprafață, MLCV 0508 (1220 metric)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Supratensiune
5 A
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
10 pF @ 1 MHz
Volți c.a. maxim
10 V
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C (TA)
Volți c.c. maxim
12 V
Grad
Tensiune varistor (Min)
20.8 V
Calificare
Tensiune varistor (tipică)
26 V
Tip montare
Montare pe suprafață, MLCV
Tensiune varistor (Max)
31.2 V