B72650M0151K072
Numărul produsului DigiKey
495-2387-2-ND - Bandă și mosor (TR)
495-2387-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
495-2387-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
B72650M0151K072
Descriere
VARISTOR 240V 400A 3225
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
240 V 400 A Varistor 1 Circuit Montare pe suprafață, MLCV 3225 (8063 metric)
Modele EDA/CAD
B72650M0151K072 Modele
Categorie
Curent - Supratensiune
400 A
Energie
4,9J
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
90 pF @ 1 kHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Volți c.a. maxim
150 V
Grad
Volți c.c. maxim
200 V
Calificare
Tensiune varistor (Min)
216 V
Tip montare
Montare pe suprafață, MLCV
Tensiune varistor (tipică)
240 V
Pachet/cutie
3225 (8063 metric)
Tensiune varistor (Max)
264 V