B72540E0350K062
Numărul produsului DigiKey
495-7481-2-ND - Bandă și mosor (TR)
495-7481-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
495-7481-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
B72540E0350K062
Descriere
VARISTOR 56V 1KA 2220
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
56 V 1 kA Varistor 1 Circuit Montare pe suprafață 2220 (5750 metric)
Modele EDA/CAD
B72540E0350K062 Modele
Categorie
Curent - Supratensiune
1 kA
Energie
7,7J
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
4000 pF @ 1 MHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C (TA)
Volți c.a. maxim
35 V
Grad
Automobile
Volți c.c. maxim
45 V
Calificare
AEC-Q200
Tensiune varistor (Min)
50.4 V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune varistor (tipică)
56 V
Pachet/cutie
2220 (5750 metric)
Tensiune varistor (Max)
61.6 V