B72520E0170K062
Numărul produsului DigiKey
495-75935-2-ND - Bandă și mosor (TR)
495-75935-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
495-75935-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
B72520E0170K062
Descriere
VARISTOR 27V 200A 1206
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
27 V 200 A Varistor 2 Circuit Montare pe suprafață 1206 (3216 metric)
Modele EDA/CAD
B72520E0170K062 Modele
Categorie
Curent - Supratensiune
200 A
Energie
0,6J
Serie
Număr de circuite
2
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
650 pF @ 1 kHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TA)
Volți c.a. maxim
17 V
Grad
Automobile
Volți c.c. maxim
22 V
Calificare
AEC-Q200
Tensiune varistor (Min)
24.3 V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune varistor (tipică)
27 V
Pachet/cutie
1206 (3216 metric)
Tensiune varistor (Max)
29.7 V