B72500D0160H060
B72500D0160H060
Numărul produsului DigiKey
495-B72500D0160H060TR-ND - Bandă și mosor (TR)
495-B72500D0160H060CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
495-B72500D0160H060DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
B72500D0160H060
Descriere
VARISTOR 65V 0603
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Varistor 1 Circuit Montare pe suprafață, MLCV 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
B72500D0160H060 Modele
Capacitanță la frecvență
5 pF @ 1 MHz
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Volți c.c. maxim
16 V
Tip montare
Montare pe suprafață, MLCV
Tensiune varistor (Min)
65 V