B72230M0421M401
Numărul produsului DigiKey
495-B72230M0421M401-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B72230M0421M401
Descriere
VARISTOR 680V 25KA BOX 4 LEAD
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
680 V 25 kA Varistor 1 Circuit Orificiu străpuns Cutie, Derivație 4
Modele EDA/CAD
B72230M0421M401 Modele
Energie
700J
Capacitanță la frecvență
1150 pF @ 1 kHz
Ambalaj
Tavă
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Protejat termic
Volți c.a. maxim
420 V
Grad
Volți c.c. maxim
560 V
Calificare
Tensiune varistor (Min)
612 V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune varistor (tipică)
680 V
Pachet/cutie
Cutie, Derivație 4
Tensiune varistor (Max)
748 V