B72225M0151M301
Numărul produsului DigiKey
495-B72225M0151M301-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B72225M0151M301
Descriere
VARISTOR 240V 20KA BOX 3 LEAD
Referință client
Descriere detaliată
240 V 20 kA Varistor 1 Circuit Orificiu străpuns Cutie, Derivație 3
Modele EDA/CAD
B72225M0151M301 Modele
Energie
215J
Capacitanță la frecvență
2370 pF @ 1 kHz
Ambalaj
Tavă
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Stare piesă
Inactual
Caracteristici
Volți c.a. maxim
150 V
Grad
Volți c.c. maxim
200 V
Calificare
Tensiune varistor (Min)
216 V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune varistor (tipică)
240 V
Pachet/cutie
Cutie, Derivație 3
Tensiune varistor (Max)
264 V