B72220S0140K101
Numărul produsului DigiKey
495-4436-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B72220S0140K101
Descriere
VARISTOR 22V 2KA DISC 20MM
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
22 V 2 kA Varistor 1 Circuit Orificiu străpuns Disc 20mm
Modele EDA/CAD
B72220S0140K101 Modele
Categorie
Curent - Supratensiune
2 kA
Energie
12J
Ambalaj
Vrac
Capacitanță la frecvență
19000 pF @ 1 kHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C (TA)
Volți c.a. maxim
14 V
Grad
Volți c.c. maxim
18 V
Calificare
Tensiune varistor (Min)
19.8 V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune varistor (tipică)
22 V
Pachet/cutie
Disc 20mm
Tensiune varistor (Max)
24.2 V