B72214S2351K101
Numărul produsului DigiKey
495-B72214S2351K101-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B72214S2351K101
Descriere
VARISTOR 560V 5KA DISC 14MM
Descriere detaliată
560 V 5 kA Varistor 1 Circuit Orificiu străpuns Disc 14mm
Modele EDA/CAD
B72214S2351K101 Modele
Curent - Supratensiune
5 kA
Energie
136J
Capacitanță la frecvență
350 pF @ 1 kHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C (TA)
Volți c.a. maxim
350 V
Grad
Volți c.c. maxim
460 V
Calificare
Tensiune varistor (Min)
504 V
Tensiune varistor (tipică)
560 V
Pachet/cutie
Disc 14mm
Tensiune varistor (Max)
616 V